Укладання тротуарної плитки

Укладання тротуарної плитки - це складний процес із безліччю технологічних етапів. В першу чергу замовнику необхідно вибрати форму колір та фактуру бруківки, виходячи з своїх ідей та призначення ділянки, де буде проводитись мощення бруківки. Тільки після остаточного вибору дизайну місця майбутньої укладки бруківки можна приступати безпосередньо до процесу укладки.

Зателефонувати
Першим етапом при укладанні бруківки є підготовка основи. Це один з найважливіших етапів в процесі мощення бруківкою. При підготовці основи необхідно враховувати загальну ситуацію в районі укладки бруківки: щільність ґрунту, наявність вібрацій, можливість руху ґрунту. Від якості основи залежить термін експлуатації бруківки. Основою для бруківки виступає щебенево-пісчана суміш, чистий пісок або відсів, щебінь, а в окремих випадках бетон.
Перш за все необхідно зробити розмітку площі майбутньої укладки бруківки, можна їх просто накреслити на землі. Після розмітки необхідно визначити і відрегулювати всі горизонтальні рівні майбутньої поверхні, при цьому необхідно пам’ятати, що товщина основи має бути не менше 200мм, щебеню приблизно 80-100 мм, і обов’язково врахувати товщину обраної бруківки. Всі результати додаються і відповідно до обраного горизонтального рівня, необхідно опустити поверхню ґрунту на отриманий результат підрахунків. Потім йде процес висипання і трамбування щебеню і піску, обов’язково висипати їх в кілька етапів, ретельно трамбуючи вібротрамбувальною машиною. І на кінець вирівнюємо основу за допомогою спеціальних рейок.
При можливості необхідно встановити бордюр, для цього натягується мітка уздовж кордону площі мощення бруківки. Мітка виводиться на потрібний рівень і на розчин цементу встановлюється бордюр. Для правильної укладки бруківки необхідно постійно дотримуватись горизонтального рівня. для максимально рівного укладання бруківки необхідно від бордюра до бордюра натягнути мітку, що дозволить бачити верхній рівень укладання бруківки.
Безпосередньо кладка бруківка відбувається за допомогою ударів по бруківці гумовим молотком, до повного просідання до необхідного рівня. Важливо на даному етапі перевіряти рівень завалу плитки.
Після того як вся плитка була укладена, зверху необхідно розсипати сухий пісок і за допомогою віника заповнити ним весь між плитковий простір. Це необхідно для стійкості основи бруківки. Потім бруківку необхідно залити водою, і у випадку просідання піску між бруківкою необхідно повторити два останні процеси.
На останньому етапі укладання бруківки необхідно по бруківці пройти віброплитою з гумовою "підошвою". Саме така технологія укладки гарантує довговічність і міцність бруківки.
укладання бруківки доволі складний і потребує достатнього досвіду. Досвідченні фахівці зроблять укладку бруківки швидко та якісно.
Саме тому компанія ТзОВ "Брати" пропонує свої послуги з укладання бруківки. Ми укладаємо бруківки дотримуючи всіх технологій, працюємо з європейським обладнанням, всі фахівці з європейським досвідом роботи і тому Ми гарантуємо якість укладання бруківки не менше ніж на 10 років.
Команда професіоналів, швидко та якісно викладе бруківку і Ви будете задоволені результатом.
Також ми пропонуємо Вам послуги ландшафтного дизайнера, котрий допоможе Вам у виборі найкращого варіанту бруківки, та запропонує оригінальні дизайнерські ідеї для місця мощення.
Не словом, а ділом - це ключове гасло нашого підприємства .