купити бруківку
Калькулятор мощення бруківкою Онлайн калькулятор замощення бруківкою

Бруківка

Вавілон Гексагон Дует Замок Квадрат Квартет Новіта Римський камінь Старе Місто Фалка Цеглина Дорожня

БРУКІВКА

Переваги бруківки ТзОВ Брати

  Асортимент форм бруківки та кольорова гама дозволяють втілювати будь-які дизайнерські ідеї без обмежень. Можна вигадати нове стильове рішення, або використати стандартне і перевірене рішення, яке легко і просто втілюється в життя.
  Бруківка є екологічно чистим та міцним матеріалом.   Під час природного кліматичного нагрівання бетонна тротуарна плитка не розм’якшується і зберігає міцність. На відміну від асфальту, вона не виділяє легких шкідливих речовин. Наша бруківка виготовляються з екологічно чистих матеріалів.
  Бруківка стійка до природних умов та хімічних сполук.   Бруківка має високу стійкість до низьких температур. Великі температурні коливання не завдають бруківці жодної шкоди. Крім того, бруківка максимально стійка до активних хімічних речовин — солей, інших хімічних сполук, які завдають значних пошкоджень асфальту та іншим видам дорожнього покриття.
  Термін експлуатації та зносостійкість бруківки.
   Термін експлуатації — не менше 15 років. При цьому максимальне стирання лицевого шару бруківки – не більше, ніж 0,7 г/см2.
  Морозостійкість — до 200 циклів.
  Міцність не нижча 450 кг/см2.
  Бруківка надає можливості багаторазового використання під час ремонтних робіт.
  За необхідності проведення ремонтних робіт (наприклад, прокладці підземних комунікацій) тротуарну плитку можна легко зняти, провести необхідні роботи й укласти знову. У середньому витрати на експлуатацію покриття бруківки у 8 разів менші, ніж асфальтового покриття.   Жодний інший вид покриття у комплексі не має таких переваг.
  Температурна стійкість Бруківки.
  При охолодженні поверхня, вимощена тротуарною плиткою, не утворює тріщин, тому що проміжки між плитками відіграють роль теплових компенсаторів. Розмір тротуарної плитки обраний таким чином, щоб сама плитка на морозі не руйнувалася.

Новіта

Фалка

Вавілон

Гексагон

Дует

Замок

Квадрат

Квартет

Римський камінь

Старе місто

Цеглина дорожня