Виробництво Бруківки
виробництво бруківки виробництво бруківки виробництво бруківки

Завод компанії ТЗоВ "Брати"

Виробництво тротуарної плитки


Виробництво тротуарної плитки - це технологічний процес, що вимагає сучасного і якісного обладнання. Він включає в себе кілька етапів: підготовка бетонної суміші, приготування суміші у формі, виготовлення тротуарної плитки і, нарешті, складування готової продукції.

Компанія ТзОВ Брати використовує найсучасніший та найбільш ефективний метод виготовлення бруківки - вібропресування. Завдяки використанню європейського обладнання та кваліфікованості працівників, котрі проходили навчання в країнах європи, ми можемо з впевненістю гарантувати якість нашої бруківки серед інших дорожніх покриттів. Більшість етапів виготовлення бруківки автоматизовані, що значно скорочує час виготовлення, зменшує коштовність виготовлення бруківки, а тому і ціну на бруківку, та виключає дефекти під час виробництва, тому вся бруківка повністю відповідає необхідним умовам. Використовуючи технологію вібропресування компанія ТзОВ Брати може реалізувати як великі замовлення так і незначні площі мощення.
Процес вібропресування. На початку процесу бетонну суміш укладають в прес-форму, розташовану на станині обладнання тротуарної плитки (вона знаходиться в безперервній вібрації). далі на суміш зверху чинить тиск пуансон (котрий точно входить в прес-форму деталі і також знаходиться в постійній вібрації). Процес виготовлення бруківки триває до повного ущільнення суміші, тиск при цьому становить 30-35 атмосфери. На кінцевому етапі, для отримання готової бруківки пуансон та прес-форму піднімають і на піддоні залишається лише готова бруківка. Використовуючи різні прес форми та пуансони можна створювати різні за формою та кольором види бруківки. Вібропресування є високопродуктивним способом виробництва тротуарної плитки, а вібропрес дозволяє автоматизувати велику частину роботи.
Не словом, а ділом - це ключове гасло нашого підприємства .
Команда професіоналів ТзОВ “Брати” зробить все для того, щоб Ви були задоволені нашою подальшою співпрацею.

Окрім виробництва бруківки компанія ТЗоВ "Брати" займається:

Виробництвом:

Садових меблів з Модрини

Будівельного пиломатеріалу

Гранітних матеріалів

Надає послуги з:

Укладання бруківки

Розробки безкоштовного кошторису з укладки бруківки

Автоперевезення

виробництво бруківки
виробництво бруківки
виробництво бруківки
виробництво бруківки
виробництво бруківки
виробництво бруківки
виробництво бруківки
виробництво бруківки
виробництво бруківки
виробництво бруківки