Виробництво Бруківки

Компанія ТзОВ "Брати"


Тонкою стежкою або широким бульваром, у передмісті або центрі мегаполісу, в яскравому екстер’єрі дитячого майданчика, а може, й в аскетичному оздобленні автозаправної станції – всюди шляхетна композиція бруківки довершує місцевий колорит ландшафтного дизайну. Бетонна бруківка пасує до всіх поверхонь дорожнього покриття і витримує будь-які навантаження. Такі її характеристики, як зносостійкість і морозостійкість, гарантують багаторічну службу навіть у складних кліматичних умовах.

ШАНОВНИЙ КЛІЄНТЕ!


Компанія ТзОВ Брати на сьогоднішній день стала потужним підприємством на ринку бетонних виробів на Львівщині, з виробничою базою в місті Дрогобич.
Ми пропонуємо Вам широкий асортимент вібропресованої бетонної бруківки різної за формою та кольором. На сьогоднішній день підприємство виготовляє наступні види бетонної бруківки: Цеглина дорожня, Старе місто, Замок, Римський камінь, Вавілон, бетонних виробів: поребрик та бордюр дорожній. Компанія Тзов Брати використовує лише європейське обладнання у процесі виготовлення. Всі працівники нашої компанії проходили європейське навчання та мали досвід роботи на передових заводах з виготовлення та укладання бруківки по всій Европі. Потужності нашого підприємства по виготовленню бруківки більше ніж 80 тис.м² в сезон. Окрім вібропресованої бетонної бруківки компанія ТзОВ Брати виготовляє високоякісні вироби з модрини: блок-хаус, рейку будівельну, вагонку, підлогову дошку та сучасні садові меблі і альтанки, будівельні матеріали: щебінь, відсів, пісок, цемент. Кваліфікований персонал забезпечує якісне наданя послуги по облаштуванню дорожнього покриття, тротуарів та площ.
Вся продукція нашого підприємства сертифікована Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики №UA1.021.0016187-11 від 23.03.2011р. Крім того, на свої вироби ми даємо гарантію 15 років, а на облаштування 2 роки.
Не словом, а ділом - це ключове гасло нашого підприємства .
Команда професіоналів ТзОВ “Брати” зробить все для того, щоб Ви були задоволені нашою подальшою співпрацею.

Основні напрямки діяльності ТзОВ БРАТИ:

Виробництво:

штучна і натуральна бруківка

Садові меблі з Модрини

Будівельний пиломатеріал

Гранітні матеріали

Послуги:

Укладання бруківки

Розробка дизайн проекту

Розробка безкоштовного кошторису з укладки бруківки

Автоперевезення